Tagasi põhilehele

Võta meiega ühendust

Kui teil on andmestik, mida soovite jagada, kuid te pole kindel, kuidas seda teha, või kui teil on oma projekti jaoks COVID-19-ga seotud andmehaldusküsimus, siis ELIXIR Eesti aitab hea meelega hea lahenduse leida. Täitke allolev vorm või saatke meile e-kiri: elixir@ut.ee.

Eesti COVID-19 Andmeportaal hoiab silma peal avalikel andmebaasidel, mis on seotud COVID-19 ja SARS-CoV-2 teadustööga. Ootame ettepanekuid uute teemade kohta, mida teadlaskond tahaks siia portaali lisada. Täitke lihtsalt allolev vorm ja arutame soovitatud ressursi või teenuse lisamist andmeportaali. Võite saata linke oma andmekogudele, projektidele, publikatsioonidele jne või soovitada teisi huvipakkuvaid infokilde.

Võta meiega ühendust

Andmehalduse või andmete jagamise küsimuse esitamiseks või Rootsi COVID-19 andmeportaali jaoks ettepanekute tegemiseks täitke see vorm. Palun sisestage oma kontaktandmed, kui soovite vastust saada. Andmeportaali meeskond saadab teile vastuse järgmise paari päeva jooksul.
Kui soovite meilt vastust saada, sisestage oma nimi. Muudel juhtudel pole nime vaja.
Kui soovite meilt vastust saada, sisestage oma e-mail. Muudel juhtudel pole e-maili vaja.
Millist tüüpi küsimus või ettepanek teil on?*
Palun valige vähemalt üks valikutest.
Seda vormi kasutades võib küsida või soovitada üht või enamat ideed.
Palun kirjeldage millist abi teil vaja on (nt soov jagada oma andmestikku ) või sisestage veebiaadress ja/või DOI oma soovitatud andmestikule, projektile, publikatsioonile jne ning lisage muu info, mida me peaksime teadma.
Palun kirjledage siin milline küsimus või soovitus teil on.

Isikuandmete töötlemine

Selles vormis esitatud isikuandmeid, teie nime ja e-posti aadressi, kasutatakse teie saadetud ressursiettepaneku töötlemiseks Eesti andmeportaalis COVID-19. . Andmeportaal on teenus, mida haldab ELIXIR Estonia. Andmeportaal on osa COVID-19 uuringute jaoks mõeldud Euroopa avatud andmeplatvormist.

Teie esitatud teavet töödeldakse teadusuuringute eesmärgil, st kasutades selleks avaliku huvi seaduslikku alust ja kooskõlas Euroopa Parlamendi ja nõukogu 27. aprilli 2016. aasta määrusega (EL) 2016/679, mis käsitleb isikuandmete kaitse üldmäärust.

Teie isikuandmete töötlemiseks on juurdepääs järgmistel osapooltel: ELIXIR Eesti, Tartu Ülikool. Teie isikuandmed kustutatakse, kui neid enam ei vajata või kui ülikooli kui valitsusasutuse arhiivieeskirjad näevad seda ette. Kui soovite oma isikuandmeid uuendada või eemaldada, võtke palun ühendust ELIXIR Estoniaga aadressil elixir@ut.ee.